KONST / Litografier / Färglitografi 12487519
nr 1248 7519
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 120/310. Motivet: 28x42 cm
måndag 15 april 2019
kl 18:43:08
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson